Neděle 18.11. 2018 Praha 19:16New York 13:16Londýn 18:16Frankfurt 19:16Moskva 21:16Hong Kong 01:16Tokio 02:16

Portfolio

Redakce portálu eAkcie.cz představuje své modelové portofolio složené z amerických akciových titulů.

Název: Modelové portfolio eAkcie.cz
Datum: 3.11.2011 (počátek investice)
Složení: 100% akcie USA
Období: dlouhodobé (5 a více let)
Riziko: konzervativní
Charakteristika: dlouhodobě růstové portfolio
Cíl: roční výnos 10% a více
Portfolio manažer: kolektiv autorů redakce eAkcie.cz
Správce: eAkcie.cz

Chcete zde zveřejnit i Vaše portfolio? Jste investor, portfoliomanžer nebo zástupce brokera? Kontaktujte nás zde

Modelové portfolio eAkcie.cz

Vklad: 1 000 000,00 USD, aktuální zisk/ztráta: 1 432 831,11 (143,28 %)

Volné prostředky: 11,06 USD

Otevřené obchody

TitulMnožstvíCena/ksAktuálně/ksZisk%
Alcoa, Inc. (AA)21 200,009,3247,87826 573,40439,28
Bank of America Corporation (BAC)5 000,0011,4927,3979 530,50138,49
Cisco Systems, Inc. (CSCO)3 000,0020,9334,6141 040,0065,36
Citigroup, Inc. (C)2 000,0042,6074,0162 827,2073,74
CME Group Inc. (CME)1 000,0058,38135,8377 450,00132,67
Colgate-Palmolive Co. (CL)500,0059,4370,725 645,0019,00
EI DuPont de Nemours & Co. (DD)203,0059,9983,934 859,8239,91
Facebook (FB)500,0028,65181,4176 380,00533,29
General Electric Co. (GE)2 000,0022,4020,12-4 570,00-10,20
International Business Machines Corp. (IBM)60,00187,04154,15-2 145,43-18,83
JA Solar Holdings Co., Ltd. (jaso)5 000,005,597,7410 750,0038,46
JPMorgan Chase & Co. (JPM)500,0054,31100,8023 245,0085,60
Newmont Mining Corp. (NEM)745,0028,2036,005 811,0027,66
Nike Inc. (NKE)500,0070,8854,98-7 950,00-22,43
Nokia Corp. (NOK)3 000,006,414,95-4 395,00-22,85
The Coca-Cola Company (KO)4 208,0039,2446,0824 645,1014,56
United States Steel Corp. (X)2 420,0025,3227,178 345,6014,54
Verizon Communications Inc. (VZ)2 000,0046,4147,792 750,002,96
Wal-Mart Stores Inc. (WMT)1 000,0072,6688,1115 450,0021,26
Walt Disney Co. (DIS)1 000,0069,9999,3029 310,0041,88

Uzavřené obchody

TitulMnožstvíOtevírací cena/ksZavírací cena/ksZisk%
Sprint Nextel Corporation Comm(N)9 500,003,313,715 107,5035,04
Nokia Corp.(N)50 800,004,695,3449 014,0038,83
Intel Corporation(N)10 500,0023,1523,9929 178,0015,68
Yahoo! Inc.(N)2 100,0016,3217,755 438,6029,91
Google Inc.(S)414,00595,89631,5829 102,6618,26
McDonald's Corp.(S)550,0094,6591,86-273,95-7,45
Caterpillar Inc.(S)1 500,0090,7194,7714 899,7518,69
Microsoft Corporation(N)7 200,0027,0029,2813 708,8842,16
Apple Inc.(S)500,00397,41381,326 134,058,10
Visa, Inc.(N)7 000,00110,25129,592 868,9063,51
United States Steel Corp.(N)400,0025,9726,39168,001,62
Citigroup, Inc.(N)180,0029,8327,83-360,01-13,41
Alcoa, Inc.(N)280,0010,709,35-378,00-12,62
JA Solar Holdings Co., Ltd.(N)6 000,003,813,07-6 116,10-36,39
JPMorgan Chase & Co.(N)4 400,0035,3535,7418 160,222,71
Goldman Sachs Group Inc.(N)455,00105,69105,844 869,900,91
Morgan Stanley(N)200,0016,7313,73-599,00-17,91
MDC Holdings Inc.(N)100,0019,3828,40902,0046,54
Medivation, Inc.(S)100,0036,5942,06-546,90-14,95
Estee Lauder Companies Inc.(S)20,00115,00112,9940,201,75
Mercadolibre, Inc.(S)200,0082,8286,60-756,00-9,13
Fair Isaac Corp.(S)30,0034,0033,5613,201,29
Granite Construction Incorporated(S)60,0026,2224,6991,8011,67
Hewlett-Packard Company(N)1 050,0021,4521,503 995,2510,15
Cisco Systems, Inc.(N)5 080,0017,3316,921 779,40-4,33
Johnson & Johnson(N)5 035,0063,8369,8931 604,7519,01
Bank of America Corporation(N)1 300,007,026,35-518,97-20,17
General Electric Co.(N)130,0016,3918,40261,3012,26
United Technologies Corp.(N)75,0077,0376,17-72,75-2,23
Boeing Co.(N)535,0070,0682,008 624,2033,31
Merck & Co. Inc.(N)265,0036,3137,7470,458,74
AT&T, Inc.(N)365,0029,3733,351 410,7027,11
Walt Disney Co.(N)60,0034,7245,01617,4029,64
3M Co.(N)20,0077,9085,78157,6010,12
Ford Motor Co.(N)10 600,0011,6012,9319 461,1023,54
MGM Mirage(N)20 000,009,9912,8256 600,0028,33
Advanced Micro Devices Inc.(N)10 000,002,583,226 450,0025,05
Tesla Motors, Inc.(N)2 000,0052,30132,21-95 735,00-333,43
First Solar, Inc.(N)5 000,0029,3036,3324 890,0047,95
Duke Energy Corporation(S)2 000,0072,9070,464 880,003,35
CETV(N)1 000,0053,8593,2039 350,0073,07
Constellation Brands, Inc. Comm(S)1 500,0050,2375,56-37 995,00-50,43
Netflix, Inc.(S)409,00210,69404,38-79 219,21-91,93
Celkový zisk157 278,929,21

Zpět na seznam portfolií

Obchodníci



Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR25.985
1USD22.903
1CNY3.296
100SKK89.059
1PLN6.021
1CAD17.381
1GBP29.414
Česká investiční konference
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

-0,05%

+0,16%

+2,66%

+0,44%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura