Pondělí 21.05. 2018 Praha 10:50New York 04:50Londýn 09:50Frankfurt 10:50Moskva 12:50Hong Kong 16:50Tokio 17:50

Kurzovní lístek

Pro české akcie obchodované na Burze cenných papírů Praha používáme zkratku: Akcie CZ

Kurzovní lístek obsahuje:

název akcie
- změna ceny akcie v Kč
šipka - zelená barva označuje růst ceny, červená barva šipky označuje pokles ceny akcie
změna
- vyjádřena v procentech oproti ceně z předchozího dne
M1 - změna v procentech za 1 měsíc
M3 - změna v procentech za 3 měsíce
M6 - změna v procentech za 6 měsíců
1Y - změna v procentech za jeden rok
Kurz - aktuální kurz akcie na Burze cenných papírů Praha
Objem - aktuální zobchodovaný objem akcií (počet akcií x cena akcie)

NázevKurzZměna %1M3M6M1Y
CETIN178,901,13-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV56,201,54-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV83,000,00-2,00-12,00-12,00-9,00
ČEZ436,602,73-100,00-100,00-100,00-100,00
ČEZ577,500,267,0014,0019,0039,00
ERSTE GROUP BANK711,600,96-100,00-100,00-100,00-100,00
ERSTE GROUP BANK976,600,27-4,00-1,005,005,00
FORTUNA87,50-0,17-100,00-100,00-100,00-100,00
FORTUNA199,001,275,0010,0012,0034,00
KOFOLA ČS380,000,00-7,00-7,00-9,00-8,00
KOMERČNÍ BANKA839,500,55-100,00-100,00-100,00-100,00
KOMERČNÍ BANKA899,500,22-2,00-3,00-1,00-7,00
MONETA MONEY BANK75,700,07-11,00-8,00-1,00-1,00
NWR0,070,00-100,00-100,00-100,00-100,00
NWR0,07-30,00-100,00-100,00-100,00-100,00
O2 C.R.285,001,06-1,004,007,003,00
PEGAS NONWOVENS789,50-0,13-100,00-100,00-100,00-100,00
PEGAS NONWOVENS902,00-0,880,00-1,0013,00-10,00
PHILIP MORRIS ČR12 420,000,28-100,00-100,00-100,00-100,00
PLG207,500,19-100,00-100,00-100,00-100,00
STOCK50,600,40-100,00-100,00-100,00-100,00
TELEFÓNICA C.R.232,50-0,21-100,00-100,00-100,00-100,00
TMR710,001,43-100,00-100,00-100,00-100,00
TMR700,003,700,000,00-1,00-1,00
UNIPETROL180,451,38-100,00-100,00-100,00-100,00
UNIPETROL372,00-1,201,000,00-2,0026,00
VGP1 570,000,001,003,004,008,00
VIG481,900,19-100,00-100,00-100,00-100,00
VIG678,500,221,00-2,003,004,00
Obchodníci



Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR25.590
1USD21.718
1CNY3.406
100SKK89.059
1PLN5.958
1CAD16.976
1GBP29.299
Česká investiční konference
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

+0,13%

+0,16%

+2,66%

+0,44%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura