Úterý 15.10. 2019 Praha 13:08New York 07:08Londýn 12:08Frankfurt 13:08Moskva 15:08Hong Kong 19:08Tokio 20:08

Kurzovní lístek

Pro české akcie obchodované na Burze cenných papírů Praha používáme zkratku: Akcie CZ

Kurzovní lístek obsahuje:

název akcie
- změna ceny akcie v Kč
šipka - zelená barva označuje růst ceny, červená barva šipky označuje pokles ceny akcie
změna
- vyjádřena v procentech oproti ceně z předchozího dne
M1 - změna v procentech za 1 měsíc
M3 - změna v procentech za 3 měsíce
M6 - změna v procentech za 6 měsíců
1Y - změna v procentech za jeden rok
Kurz - aktuální kurz akcie na Burze cenných papírů Praha
Objem - aktuální zobchodovaný objem akcií (počet akcií x cena akcie)

NázevKurzZměna %1M3M6M1Y
CETIN178,901,13-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV56,201,54-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV106,60-0,370,008,0013,0036,00
ČEZ436,602,73-100,00-100,00-100,00-100,00
ČEZ512,50-0,39-1,000,00-4,00-8,00
ERSTE GROUP BANK711,600,96-100,00-100,00-100,00-100,00
ERSTE GROUP BANK765,40-1,49-5,00-11,00-19,00-17,00
FORTUNA87,50-0,17-100,00-100,00-100,00-100,00
FORTUNA199,001,27-100,00-100,00-100,00-100,00
KOFOLA ČS286,00-0,35-3,00-4,00-6,00-7,00
KOMERČNÍ BANKA839,500,55-100,00-100,00-100,00-100,00
KOMERČNÍ BANKA740,500,47-11,00-16,00-17,00-17,00
MONETA MONEY BANK74,15-0,470,00-3,00-7,00-6,00
NWR0,070,00-100,00-100,00-100,00-100,00
NWR0,07-30,00-100,00-100,00-100,00-100,00
O2 C.R.215,00-0,460,00-2,00-12,00-15,00
PEGAS NONWOVENS789,50-0,13-100,00-100,00-100,00-100,00
PFNONWOVENS700,000,001,00-3,00-8,00-21,00
PHILIP MORRIS ČR12 420,000,28-100,00-100,00-100,00-100,00
PLG207,500,19-100,00-100,00-100,00-100,00
STOCK50,600,40-100,00-100,00-100,00-100,00
TELEFÓNICA C.R.232,50-0,21-100,00-100,00-100,00-100,00
TMR710,001,43-100,00-100,00-100,00-100,00
TMR995,000,0018,0024,0029,0027,00
UNIPETROL180,451,38-100,00-100,00-100,00-100,00
UNIPETROL382,50-0,52-100,00-100,00-100,00-100,00
VGP1,000,00-100,00-100,00-100,00-99,00
VIG481,900,19-100,00-100,00-100,00-100,00
VIG606,001,00-1,000,00-6,000,00
Obchodníci



Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR25.825
1USD23.411
1CNY3.313
100SKK89.059
1PLN6.015
1CAD17.717
1GBP29.353
Česká investiční konference
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

-5,87%

+0,16%

+2,66%

+0,44%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura