Neděle 18.08. 2019 Praha 23:14New York 17:14Londýn 22:14Frankfurt 23:14Moskva 01:14Hong Kong 05:14Tokio 06:14

Kurzovní lístek

Pro české akcie obchodované na Burze cenných papírů Praha používáme zkratku: Akcie CZ

Kurzovní lístek obsahuje:

název akcie
- změna ceny akcie v Kč
šipka - zelená barva označuje růst ceny, červená barva šipky označuje pokles ceny akcie
změna
- vyjádřena v procentech oproti ceně z předchozího dne
M1 - změna v procentech za 1 měsíc
M3 - změna v procentech za 3 měsíce
M6 - změna v procentech za 6 měsíců
1Y - změna v procentech za jeden rok
Kurz - aktuální kurz akcie na Burze cenných papírů Praha
Objem - aktuální zobchodovaný objem akcií (počet akcií x cena akcie)

NázevKurzZměna %1M3M6M1Y
CETIN178,901,13-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV56,201,54-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV106,000,389,0024,0037,0036,00
ČEZ436,602,73-100,00-100,00-100,00-100,00
ČEZ522,500,480,000,00-5,00-4,00
ERSTE GROUP BANK711,600,96-100,00-100,00-100,00-100,00
ERSTE GROUP BANK778,000,44-9,00-6,00-4,00-12,00
FORTUNA87,50-0,17-100,00-100,00-100,00-100,00
FORTUNA199,001,27-100,00-100,00-100,00-100,00
KOFOLA ČS296,000,34-2,00-2,00-2,00-2,00
KOMERČNÍ BANKA839,500,55-100,00-100,00-100,00-100,00
KOMERČNÍ BANKA835,000,60-6,00-2,00-11,00-11,00
MONETA MONEY BANK76,000,46-3,004,000,00-1,00
NWR0,070,00-100,00-100,00-100,00-100,00
NWR0,07-30,00-100,00-100,00-100,00-100,00
O2 C.R.218,00-0,68-3,00-12,00-11,00-16,00
PEGAS NONWOVENS789,50-0,13-100,00-100,00-100,00-100,00
PFNONWOVENS694,00-0,86-1,00-6,00-16,00-22,00
PHILIP MORRIS ČR12 420,000,28-100,00-100,00-100,00-100,00
PLG207,500,19-100,00-100,00-100,00-100,00
STOCK50,600,40-100,00-100,00-100,00-100,00
TELEFÓNICA C.R.232,50-0,21-100,00-100,00-100,00-100,00
TMR710,001,43-100,00-100,00-100,00-100,00
TMR820,001,232,005,007,0015,00
UNIPETROL180,451,38-100,00-100,00-100,00-100,00
UNIPETROL382,50-0,52-100,00-100,00-100,000,00
VGP1 580,00-0,63-100,00-100,00-100,000,00
VIG481,900,19-100,00-100,00-100,00-100,00
VIG585,001,56-4,00-5,005,00-4,00
Obchodníci



Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR25.735
1USD23.236
1CNY3.301
100SKK89.059
1PLN5.933
1CAD17.473
1GBP28.267
Česká investiční konference
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

+0,43%

+0,16%

+2,66%

+0,44%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura