Úterý 17.07. 2018 Praha 21:24New York 15:24Londýn 20:24Frankfurt 21:24Moskva 23:24Hong Kong 03:24Tokio 04:24

Kurzovní lístek

Pro české akcie obchodované na Burze cenných papírů Praha používáme zkratku: Akcie CZ

Kurzovní lístek obsahuje:

název akcie
- změna ceny akcie v Kč
šipka - zelená barva označuje růst ceny, červená barva šipky označuje pokles ceny akcie
změna
- vyjádřena v procentech oproti ceně z předchozího dne
M1 - změna v procentech za 1 měsíc
M3 - změna v procentech za 3 měsíce
M6 - změna v procentech za 6 měsíců
1Y - změna v procentech za jeden rok
Kurz - aktuální kurz akcie na Burze cenných papírů Praha
Objem - aktuální zobchodovaný objem akcií (počet akcií x cena akcie)

NázevKurzZměna %1M3M6M1Y
CETIN178,901,13-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV56,201,54-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV88,70-1,992,000,00-9,00-3,00
ČEZ436,602,73-100,00-100,00-100,00-100,00
ČEZ570,50-0,091,004,0011,0037,00
ERSTE GROUP BANK711,600,96-100,00-100,00-100,00-100,00
ERSTE GROUP BANK893,20-1,30-3,00-12,00-10,00-3,00
FORTUNA87,50-0,17-100,00-100,00-100,00-100,00
FORTUNA199,001,27-100,003,0010,0034,00
KOFOLA ČS303,00-0,33-18,00-26,00-27,00-26,00
KOMERČNÍ BANKA839,500,55-100,00-100,00-100,00-100,00
KOMERČNÍ BANKA938,00-0,531,001,000,00-2,00
MONETA MONEY BANK77,70-0,190,00-9,00-6,001,00
NWR0,070,00-100,00-100,00-100,00-100,00
NWR0,07-30,00-100,00-100,00-100,00-100,00
O2 C.R.263,500,002,00-8,00-4,00-4,00
PEGAS NONWOVENS789,50-0,13-100,00-100,00-100,00-100,00
PFNONWOVENS902,000,890,000,0012,00-10,00
PHILIP MORRIS ČR12 420,000,28-100,00-100,00-100,00-100,00
PLG207,500,19-100,00-100,00-100,00-100,00
STOCK50,600,40-100,00-100,00-100,00-100,00
TELEFÓNICA C.R.232,50-0,21-100,00-100,00-100,00-100,00
TMR710,001,43-100,00-100,00-100,00-100,00
TMR720,000,707,005,004,001,00
UNIPETROL180,451,38-100,00-100,00-100,00-100,00
UNIPETROL375,000,000,001,000,0027,00
VGP1 580,000,32-100,002,001,008,00
VIG481,900,19-100,00-100,00-100,00-100,00
VIG604,00-0,25-2,00-10,00-15,00-7,00
Obchodníci



Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR25.875
1USD22.100
1CNY3.305
100SKK89.059
1PLN6.017
1CAD16.797
1GBP29.157
Česká investiční konference
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

-0,63%

+0,16%

+2,66%

+0,44%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura