Středa 26.06. 2019 Praha 17:58New York 11:58Londýn 16:58Frankfurt 17:58Moskva 19:58Hong Kong 23:58Tokio 00:58

Kurzovní lístek

Pro české akcie obchodované na Burze cenných papírů Praha používáme zkratku: Akcie CZ

Kurzovní lístek obsahuje:

název akcie
- změna ceny akcie v Kč
šipka - zelená barva označuje růst ceny, červená barva šipky označuje pokles ceny akcie
změna
- vyjádřena v procentech oproti ceně z předchozího dne
M1 - změna v procentech za 1 měsíc
M3 - změna v procentech za 3 měsíce
M6 - změna v procentech za 6 měsíců
1Y - změna v procentech za jeden rok
Kurz - aktuální kurz akcie na Burze cenných papírů Praha
Objem - aktuální zobchodovaný objem akcií (počet akcií x cena akcie)

NázevKurzZměna %1M3M6M1Y
CETIN178,901,13-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV56,201,54-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV94,501,1811,009,0051,008,00
ČEZ436,602,73-100,00-100,00-100,00-100,00
ČEZ543,00-0,914,000,001,00-2,00
ERSTE GROUP BANK711,600,96-100,00-100,00-100,00-100,00
ERSTE GROUP BANK805,200,78-4,00-4,0010,00-10,00
FORTUNA87,50-0,17-100,00-100,00-100,00-100,00
FORTUNA199,001,27-100,00-100,00-100,00-100,00
KOFOLA ČS291,000,00-4,00-4,004,00-9,00
KOMERČNÍ BANKA839,500,55-100,00-100,00-100,00-100,00
KOMERČNÍ BANKA886,00-1,343,00-5,004,00-3,00
MONETA MONEY BANK75,95-0,261,00-4,004,000,00
NWR0,070,00-100,00-100,00-100,00-100,00
NWR0,07-30,00-100,00-100,00-100,00-100,00
O2 C.R.219,00-1,35-12,00-11,00-7,00-14,00
PEGAS NONWOVENS789,50-0,13-100,00-100,00-100,00-100,00
PFNONWOVENS742,00-0,270,00-4,00-8,00-19,00
PHILIP MORRIS ČR12 420,000,28-100,00-100,00-100,00-100,00
PLG207,500,19-100,00-100,00-100,00-100,00
STOCK50,600,40-100,00-100,00-100,00-100,00
TELEFÓNICA C.R.232,50-0,21-100,00-100,00-100,00-100,00
TMR710,001,43-100,00-100,00-100,00-100,00
TMR790,002,602,004,005,0011,00
UNIPETROL180,451,38-100,00-100,00-100,00-100,00
UNIPETROL382,50-0,52-100,00-100,00-100,002,00
VGP1 580,00-0,63-100,00-100,00-100,001,00
VIG481,900,19-100,00-100,00-100,00-100,00
VIG571,50-0,170,00-3,0010,00-6,00
Obchodníci



Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR25.485
1USD22.434
1CNY3.262
100SKK89.059
1PLN5.978
1CAD17.054
1GBP28.444
Česká investiční konference
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

-0,51%

+0,16%

+2,66%

+0,44%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura